Kontakter / styret i Sarpsborg Jazzklubb 2017

Vennligst kontakt oss helst via e-post / SMS
Leder
programansvarlig
booking av konserter /
kontaktperson
Bjarne S. Aaserød
bjarne@sarpjazz.no
Tlf. (+47) 971 16 654
Nestleder
Ann-Kristin Paulsen
ann-kristin@sarpjazz.no
Tlf.: (47) 480 48 904
Web, markedsføring
lydteknikker
booking av jazzcaféer
Dagfinn Kristiansen
dagfinn@sarpjazz.no
Tlf. (+47) 901 15 965
Sekretær
Ellen Juell Jørgensen
ellen-juell@sarpjazz.no
Tlf. (+47) 951 13 777
Kasserer
Lars Erik Magnussøn
kasserer@sarpjazz.no
Tlf. (+47) 472 36 113
Styremedlem
Bjørn Korsmo
bjkorsmo@online.no
Tlf.: (47) 913 24 821
Ansvar for catering/loddsalg
Gerd Irene
Bråthen Sørensen
gerd@sarpjazz.no
Tlf. (+47) 926 06 675
Cateringansvarlig for styret
Karin Marie Arntzen
karin@sarpjazz.no
Tlf. (+47) 928 92 394